Georges Leekens, a magyar labdarúgó-válogatott belga szövetségi kapitánya kihirdette első, 37 fős keretét, amelyben Otigba Kenneth és további visszatérők is szerepelnek.

Leekens március 16-án szűkíti le a névsort, majd a behívott játékosok két nappal később találkoznak Telkiben. A közös felkészülést követően a csapat március 23-án Kazahsztán, négy nappal később Skócia együttesét fogadja a Groupama Arénában.
A magyar válogatott kerete:
Kapusok:
Dibusz Dénes (Ferencváros), Gróf Dávid (Budapest Honvéd), Gulácsi Péter (RB Leipzig), Kovácsik Ádám (Videoton)
Védők:
Bese Barnabás (Le Havre), Botka Endre (Ferencváros), Fiola Attila (Videoton), Guzmics Richárd (Jenpien Funde), Hangya Szilveszter (Vasas), Kádár Tamás (Dinamo Kijev), Korcsmár Zsolt (Midtjylland), Lang Ádám (Nancy), Lovrencsics Gergő (Ferencváros), Otigba Kenneth (Ferencváros), Szabó János (Paks), Vinícius Paulo (Videoton)
Középpályások:
Berecz Zsombor (Vasas), Elek Ákos (FK Kajrat Almati), Hidi Patrik (Real Oviedo CF), Kalmár Zsolt (DAC), Kleinheisler László (Asztana FK), Nagy Ádám (Bologna), Nagy Dániel (Újpest), Pátkai Máté (Videoton), Pintér Ádám (Greuther Fürth), Varga József (Videoton), Vécsei Bálint (Lugano)
Támadók:
Böde Dániel (Ferencváros), Dzsudzsák Balázs (al-Vahda), Eppel Márton (Budapest Honvéd), Gyurcsó Ádám (Hajduk Split), Németh Krisztián (New England Revolution), Nikolics Nemanja (Chicago Fire), Stieber Zoltán (DC United), Szalai Ádám (1899 Hoffenheim), Ugrai Roland (DVTK), Varga Roland (Ferencváros)



