A Sun információi szerint jövőre összeáll minden idők talán legsikeresebb lánycsapata, a Spice Girls.
A lap információi szerint Posh Spice, azaz Victoria Beckham is benne van a dologban, eddig ugyanis ő volt az akadálya a nagy reunionnak. A Sun azt írja, hogy 18 év szünet után új lemez is várható a lánycsapattól.
Forrás: The Sun, langologitarok



