Orbán Viktor megköszönte a nemzeti ügyekben nyújtott támogatást az FTC-nek

Villámlátogatást tett a kormányfő a klubnál

Sport
  • 2018.04.10. - 22:00

Orbán Viktor kormányfő kedd délután a Népligeti Sportközpontban járt, ahol személyesen mondott köszönetet az FTC-nek a támogatásért - olvasható a fradi.hu-n.

A rövid cikk szerint a miniszterelnök megköszönte az elmúlt hetekben nemzeti ügyekben nyújtott támogatást a Ferencvárosi Torna Club vezetőinek, valamint korábbi és jelenlegi játékosainak. Kubatov Gábor, a Ferencvárosi Torna Club elnöke apró figyelmességgel lepte meg a kormányfőt - írták.

Reklám