Orbán Viktor köszönetet mondott a falusi embereknek

A miniszterelnök megkezdte köszönő kampányát+VIDEÓ

Belföld
  • 2018.05.15. - 15:59

Orbán Viktor miniszterelnök megkezdte köszönő kampányát, több helyre is ellátogat, ahol járt a választási kampány során, és ahol támogatták április 8-án - közölte Havasi Bertalan, a Miniszterelnöki Sajtóirodát vezető helyettes államtitkár kedden.

 A kormányfő elsőként azért járt a Baranya megyei Vajszlón, mert köszönetet szeretett volna mondani a falusi embereknek a támogatásért, és szimbolikusnak tartja, hogy a magyar kistelepülések a rendszerváltozás óta éppen most, 2018-ban szóltak bele a legnagyobb mértékben az ország életét meghatározó döntésekbe - mondta Havasi Bertalan.

Munkát adunk mindenkinek, ahogy már az előző négy évben elkezdtük, és megvédjük az országot - mondta a miniszterelnök Vajszlón, ahol megköszönte a támogatást a helyieknek.

A Facebook-oldalára feltöltött videóban Orbán Viktor jelezte, hogy ellátogat még néhány helyre az országban. Úgy fogalmazott: "megköszönöm önöknek, hogy munkát adtak nekem a következő négy évre, és azt ígérem, hogy én is adok cserébe önöknek".
A kormányfő hangsúlyozta: amit vállaltak, azt teljesítik, fejlesztik a településeket, munkát adnak mindenkinek, ahogy ezt már az előző ciklusban elkezdték.

Úgy folytatta: az országot is meg fogják védeni, "akármekkora népvándorlás is jön", ahogy vállalták, a határoknál megállítják. 
 Migránsok Magyarországra nem települhetnek be, "csak mi magyarok dönthetjük el, hogy kik élnek velünk", ki tartózkodhatnak az ország területén és Magyarországot megtartják magyar országnak - fűzte hozzá Orbán Viktor.

Reklám