Orbán Viktor fogadta az izraeli nemzetbiztonsági főtanácsadót

A megbeszélésén Európa és a Közel-Kelet biztonsági kihívásairól volt szó

Belföld
  • 2018.06.27. - 11:40

Orbán Viktor miniszterelnök szerda délelőtt az Országházban megbeszélést folytatott Meir Ben-Sabattal, Izrael nemzetbiztonsági főtanácsadójával - tudatta Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnöke.

OV-nemzbizt576
MTI Fotó: Miniszterelnöki Sajtóiroda / Szecsődi Balázs

Meir Ben-Sabat a visegrádi országok és Izrael biztonságpolitikával foglalkozó főtanácsadóinak értekezletére érkezett Budapestre. 
A magyar miniszterelnökkel folytatott megbeszélésén Európa és a Közel-Kelet biztonsági kihívásairól volt szó, és egyeztettek Orbán Viktor júliusban esedékes hivatalos izraeli útjáról is - mondta a sajtófőnök.

Reklám