Az október 4-én kezdődő budapesti Úszó Világkupára érkező versenyzőkkel találkozott a parlamentben Orbán Viktor miniszterelnök.
Az eseményről – amelyen részt vett többek közt Cseh László, Jakabos Zsuzsanna, Verrasztó Dávid és a sydney-i olimpián híressé vált Eric Moussambani is – videót és fotókat is megosztott a kormányfő a közösségi oldalán



