Azzal, hogy a referendumon a polgárok 98 százaléka voksolt nemmel a kényszerletelepítésre, létrejött egy új, pártok felett álló egység Magyarországon, amely nemzeti ügynek tekinti a szuverenitás megvédését - mondta Orbán Viktor, miniszterelnök kedden, az Országházban tartott sajtótájékoztatón.




