Orbán Viktor: Nemzeti ügy a szuverenitás megőrzése

Az alaptörvényt négy ponton módosítaná a kormány+VIDEÓ

Belföld
  • 2016.10.04. - 16:03

Azzal, hogy a referendumon a polgárok 98 százaléka voksolt nemmel a kényszerletelepítésre, létrejött egy új, pártok felett álló egység Magyarországon, amely nemzeti ügynek tekinti a szuverenitás megvédését - mondta Orbán Viktor, miniszterelnök kedden, az Országházban tartott sajtótájékoztatón. 

kósaorbán

Reklám