A következő években 130 milliárd forint jut az infokommunikáció (IKT) fejlesztésére -- mondta Orbán Viktor miniszterelnök a Nemzetközi Távközlési Egyesület (ITU) világkonferenciájának megnyitóján. Áder János emlékeztetett: a telekommunkiáció a tudásátadás eszköze, amely a lehetőségeket növeli.




