Jobb külön-külön cselekedni, mint együtt tétlennek maradni - fogalmazott az illegális bevándorlás európai uniós kezeléséről szólva Orbán Viktor miniszterelnök pénteken a Kossuth Rádió 180 perc című műsorában.

Orbán Viktor: Jobb külön cselekedni, mint együtt tétlenkedni"Hazánk az unió legvédettebb állama" - Jobb külön-külön...
Közzétette: Magyar Hírlap – 2016. március 3.



