Vissza kell adni az alapellátásnak, a szakmának a tiszteletet, így lehetne megállítani az orvosok és az ápolók elvándorlását - mondta Ónodi-Szűcs Zoltán, az egészségügyért felelős új államtitkár a Kossuth Rádió 180 perc című műsorában.

Az egészségügyben stagnál az elvándorlás
Vissza kell adni az alapellátásnak, a szakmának a tiszteletet, így lehetne megállítani az orvosok és az ápolók elvándorlását - mondta Ónodi-Szűcs Zoltán, az egészségügyért felelős új államtitkár a Kossuth Rádió 180 perc című műsorában.

Ne legyen magányos játék a szépkor sem
Az Északi Járműjavító területén van erre lehetőség

Bár nem a legpraktikusabb módszer lenne
A Külügyminisztérium megkezdi a külképviselet-vezetői kar megújítását