Ónodi-Szűcs: Jelentős fejlesztések a mentőszolgálatnál

Jövőre megduplázódik az OMSZ költségvetése

Belföld
  • 2017.10.02. - 11:38

Csaknem megduplázódik az Országos Mentőszolgálat (OMSZ) költségvetése jövőre a 2010 előtti időszakhoz képest - közölte az egészségügyért felelős államtitkár hétfőn Budapesten, a józsefvárosi mentőállomás átadásán.

Ónodi-Szűcs Zoltán elmondta, míg 2010 előtt 22 milliárd forintból gazdálkodhatott a szervezet, addig jövőre 39,7 milliárd forint jut a mentőknek.

A józsefvárosi mentőállomást - amely a 15. a fővárosban - a Szent Márton Gyermekmentő Szolgálat kínálta fel az OMSZ-nek.

Reklám