Öngyilkos merényletet követtek el az Egyesült Államok egyik szaúd-arábiai diplomáciai képviseletének közelében - jelentették hétfőn a szaúdi kormányhoz közel álló helyi hírportálok a belügyminisztérium közleményét idézve. A robbanásban megsebesült két biztonsági őr.




