Öngyilkos merénylet az Egyesült Államok szaúdi követsége mellett

A robbantást még egy szervezet sem vállalta

Külföld
  • 2016.07.04. - 08:41

Öngyilkos merényletet követtek el az Egyesült Államok egyik szaúd-arábiai diplomáciai képviseletének közelében - jelentették hétfőn a szaúdi kormányhoz közel álló helyi hírportálok a belügyminisztérium közleményét idézve. A robbanásban megsebesült két biztonsági őr.

szaudarábia_bomba576
Reklám