Oberfrank Pált, a Veszprémi Petőfi Színház igazgatóját választotta meg új elnökének a Vidéki Színházigazgatók Egyesülete szombaton tartott közgyűlésén.

A két alelnök Rázga Miklós és Balázs Péter lett
Oberfrank Pált, a Veszprémi Petőfi Színház igazgatóját választotta meg új elnökének a Vidéki Színházigazgatók Egyesülete szombaton tartott közgyűlésén.

