Helyreálltak az OTP Bank elektronikus rendszerei, amelyek korábban technikai hiba miatt csak részlegesen voltak használhatók - tájékoztatta a bank az MTI-t csütörtökön késő délelőtt.
Korábban technikai hiba miatt részlegesen volt csak használható az OTPdirekt web-fizetési rendszere, és az ügyfelek csak korlátozottan hajthattak végre a bankkártyás tranzakciókat. Kora délelőtt már csak az elektronikus értékpapír szolgáltatásoknál jelentkezett technikai probléma, végül pedig teljesen sikerült helyreállítani a rendszert.



