Gyerekek helyett a 87. születésnapját ünneplő egykori UEFA-elnökkel, és több idősebb szurkolóval vonultak pályára az AIK Stockholm együttes játékosai egy svéd bajnoki mérkőzésen.
Az UEFA egykori elnökének, Lennart Johanssonnak egyfajta születésnapi köszöntés volt ez a klub részéről. S ha már Johansson beugrott kísérőnek, a klubnál gondoltak egyet és gyermekek helyett idős szurkolókkal vonultak be a játékosok a pályára (az akció egyébként egy kampány része, amellyel az idősebb generáció tagjait is szeretnék becsalogatni a lelátókra). A pályára lépett legörögebb kísérő egyébként 96 esztendős.
Forrás: Index



