Novák: A kormány fontos partnernek tekinti a családszervezeteket

Az államtitkár kiemelte: e szervezetek valós tagsággal rendelkeznek és a magyar családok igényeit közvetítik

Belföld
  • 2018.03.20. - 11:56

A kormány fontos partnernek tekinti a családszervezeteket, döntései sokszor azok javaslatai alapján születnek - mondta az Emberi Erőforrások Minisztériumának (Emmi) család- és ifjúságügyért is felelős államtitkára kedden Budapesten, a családszervezetek V. konferenciáján.

Novák Katalin a Kopp Mária Intézet a Népesedésért és a Családokért (KINCS) I. kerületi épületében tartott rendezvényen kiemelte, e szervezetek valós tagsággal rendelkeznek és a magyar családok igényeit közvetítik. Számukra a család mindig védendő érték volt, olyan kincs, amiért érdemes dolgozni.

Kardosné Gyurkó Katalin, a konferenciát szervező Nagycsaládosok Országos Egyesülete (NOE) elnöke bejelentette, hogy megújult a szervezet tagkártyája, amellyel országszerte már több mint kétezer helyen lehet kedvezményeket igénybe venni.

Reklám