A Győri Audi ETO KC 13. alkalommal nyerte meg a női kézilabda Magyar Kupát, mivel 27-23-ra legyőzte az Érd HC csapatát a vasárnap délutáni döntőben, a Papp László Budapest Sportarénában.

Női kézilabda Magyar Kupa, döntő:
Győri Audi ETO KC-Érd HC 27-23 (12-13)
A legeredményesebb játékosok: Görbicz 7, Groot 6, González 4, Puhalák 3, illetve Krpez Slezak 6, Kiss N. 4, Signaté 3



