Hangyavasút szerelvénye halad a Nógrád megyei Szendehely-Katalinpusztai Kirándulóközpontban, ahol tegnap félmilliárd forintos turisztikai beruházást, kerti kisvasutat, kilátót, szálláshelyeket adtak át.

Fazekas Sándor földművelésügyi miniszter az ünnepségen kiemelte: az állami és magán-erdőgazdaságok soha nem látott mértékben vállaltak az elmúlt hat évben közjóléti, turisztikai fejlesztéseket, és ezek nyomán egyre nő az erdők látogatottsága.


