Az osztrák fővárosban az U6-os metróvonalon már szeptember óta tilos bármilyen ételt fogyasztani, január 15-től pedig a tiltást kiterjesztik az összes vonalra.
Az utasok kérték a tiltást
Az osztrák fővárosban az U6-os metróvonalon már szeptember óta tilos bármilyen ételt fogyasztani, január 15-től pedig a tiltást kiterjesztik az összes vonalra.
