Nem lesz drágább az üzemanyag

Magyarország makrogazdasági szinten profitál az olcsó nyersolajból

Gazdaság
  • 2016.01.04. - 01:48

Egy év alatt egyharmadára zuhant a nyersolaj ára. A háttérben főleg a piaci részesedésért folytatott harc áll, a Kőolaj-exportáló Országok Szervezetének egyes tagállamai ki akarják szorítani a magasabb költséggel termelőket. A szakértők mostanában nem várják az olajárak jelentős emelkedését.

11 20160104
Reklám