Orbán Viktor miniszterelnök szerint ha Magyarország nem válik bevándorlóországgá, akkor fejlődni fog, ellenkező esetben viszont "visszalépés, hanyatlás, megtorpanás" lesz.
A kormányfő szerint ha Magyarország bevándorlóországgá válik, a gazdasági fejlődés is megtorpan +VIDEÓ
Orbán Viktor miniszterelnök szerint ha Magyarország nem válik bevándorlóországgá, akkor fejlődni fog, ellenkező esetben viszont "visszalépés, hanyatlás, megtorpanás" lesz.
