Negyvenmilliárdból újul meg a székesfehérvári vasútállomás

Jövőre zárul a beruházás

Gazdaság
  • 2015.09.14. - 12:53

Mintegy negyvenmilliárd forintból újul meg a székesfehérvári vasútállomás, ahol az utasok keddtől már birtokba vehetik a megújult aluljárót - jelentette be a város polgármestere a hétfőn tartott helyszíni bejáráson.

lead Cser-Palkovics András
Reklám