Mintegy negyvenmilliárd forintból újul meg a székesfehérvári vasútállomás, ahol az utasok keddtől már birtokba vehetik a megújult aluljárót - jelentette be a város polgármestere a hétfőn tartott helyszíni bejáráson.

Jövőre zárul a beruházás
Mintegy negyvenmilliárd forintból újul meg a székesfehérvári vasútállomás, ahol az utasok keddtől már birtokba vehetik a megújult aluljárót - jelentette be a város polgármestere a hétfőn tartott helyszíni bejáráson.

