Negyven rendőr halt meg egy buszbalesetben Argentínában

A halottak száma még emelkedhet

Krónika
  • 2015.12.14. - 14:55

Legalább negyven rendőr vesztette életét Argentína északi részén hétfőn, amikor az őket szállító busz lezuhant egy hídról.

argentin buszbaleset lead
Reklám