Négyen vehették át a Magyar Nyelvőr Díjakat

A díjazottak „sokat tettek a magyar nyelv ápolásáért határon innen és túl”

Kultúra
  • 2015.12.18. - 15:45

Keszler Borbála, Csernicskó István, Siptár Péter nyelvészek, valamint Balogh Sándor, a Magyar Kulturális és Kereskedelmi Központok alapító elnöke vehette át idén a magyar nyelv ápolásáért járó Magyar Nyelvőr Díjat pénteken a Parlamentben.

anyanyelvhasználat576x356
Reklám