Hatvanhét embert fogtak el a rendőrök Budapest X. és XIV. kerületében kábítószerrel kapcsolatos bűnesetek miatt egy kiemelt ellenőrzési akcióban. Bucsek Gábor rendőrfőkapitány kábítószerügyi egyeztető fórumon ismertette az adatokat.
Fórum a kábitószerügyről
Hatvanhét embert fogtak el a rendőrök Budapest X. és XIV. kerületében kábítószerrel kapcsolatos bűnesetek miatt egy kiemelt ellenőrzési akcióban. Bucsek Gábor rendőrfőkapitány kábítószerügyi egyeztető fórumon ismertette az adatokat.
Zajlanak a háttértárgyalások
