Miniszterelnöki megbízott irányítja a dél-budai centrumkórház építését

A posztot Bedros Róbert tölti be

Belföld
  • 2017.10.25. - 15:15

Miniszterelnöki megbízott irányítja és koordinálja a jövőben a dél-budai centrumkórház építését; a feladattal Bedros Róbertet, az újbudai Szent Imre Egyetemi Oktatókórház főigazgatóját bízták meg - jelentette be az emberi erőforrások minisztere a Szent Imre kórházban tartott szerdai sajtótájékoztatóján.

Bedros Róbert576
A Szent Imre kórház jövőjéről azt mondta: az intézmény tovább szépülhet, funkciói részben átalakulhatnak és bővülhetnek is. Jelezte: az ingatlan területén feltörő gyógyvizet hasznosíthatják rehabilitációra, utókezelésekre vagy mozgásszervi, belgyógyászati betegségek kezelésére.
Reklám