Együttesünk ellenfele ma Franciaország lesz (20.10 óra). A női tornáról Merész Andrást, a korábbi szövetségi kapitányt kérdeztük.

Hozta a kötelezőt a magyar női vízilabda-válogatott, 20–11-re nyert a japán csapat ellen.
Együttesünk ellenfele ma Franciaország lesz (20.10 óra). A női tornáról Merész Andrást, a korábbi szövetségi kapitányt kérdeztük.

