Merénylet történt az ohiói Columbus állami egyetemén hétfőn, a hatóságok szerint legkevesebb tíz diák megsebesült. Az első hírek még lövöldözésről szóltak, de később a hatóságok azt közölték, hogy a merényletet késsel követték el. Kiderült: az elkövető szomáliai férfi volt.

John Kasich, Ohió kormányzója Twitter-üzenetben fejezte ki együttérzését az egyetem közösségével. Az ohiói állami egyetem fő kampuszán mintegy 60 ezer diák tanul.



