Szlovákia és Ausztria belügyminiszterei kedden Bécsben aláírták azt az államközi megállapodást, amelynek értelmében Szlovákiában helyeznek el ötszáz, eddig Ausztriában tartózkodó bevándorlót. A bősiek tiltakoznak, Mindeközben Bajorország gyorsítaná a kérelmek elbírálását és a kitoloncolásokat.




