Megvette az állam a Golgotát

Munkácsy Krisztus-trilógiájának harmadik darabját hárommilliárd forintért megvásárolta Pákh Imre műgyűjtőtől a kormány – közölte a Miniszterelnökséget vezető miniszter

Ajánló
  • 2019.01.10. - 01:34

A kormány megvásárolta Munkácsy Mihály Golgota című festményét – jelentette be Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter tegnap, így már a debreceni Déri Múzeumban látható Krisztus-trilógia mindhárom darabja köztulajdonban van.

Golgota 20190110
Reklám