A kormány megvásárolta Munkácsy Mihály Golgota című festményét – jelentette be Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter tegnap, így már a debreceni Déri Múzeumban látható Krisztus-trilógia mindhárom darabja köztulajdonban van.

Munkácsy Krisztus-trilógiájának harmadik darabját hárommilliárd forintért megvásárolta Pákh Imre műgyűjtőtől a kormány – közölte a Miniszterelnökséget vezető miniszter
A kormány megvásárolta Munkácsy Mihály Golgota című festményét – jelentette be Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter tegnap, így már a debreceni Déri Múzeumban látható Krisztus-trilógia mindhárom darabja köztulajdonban van.

