Megújult a mátraverebély-szentkúti nemzeti kegyhely

Felszentelték az új szabadtéri oltárt

Belföld
  • 2015.09.05. - 14:04

Átadták a megújult mátraverebély-szentkúti nemzeti kegyhelyet szombaton. Az ünnepi szertartás keretében Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek felszentelte az új szabadtéri oltárt és megáldotta a felújított zarándokházat, valamint az újonnan épített közösségi tereket.

mátraverebély-szentkúti lead
Reklám