Úszó- és vízilabda sportegyesületük Facebook-oldalán reagált az olimpiai bajnok Kósz Zoltán és Petőváry Zsolt a nemi erőszakkal kapcsolatos vádakra.
Pénteken a Blikk írt először arról, hogy két ismert hazai sportolót nemi erőszakkal vádol egy jelenleg 13 éves kislány. A kislány szülei feljelentést tettek, a rendőrség nyomozást indított az ügyben.
A két vízilabdázó neve szombat este megjelent a sajtóban, ma pedig sportegyesületük közösségi oldalán Kósz Zoltán és Petőváry Zsolt személyesen köszöni meg a barátaiktól kapott támogatást.



