Újabb nevetséges akcióval égeti magát az ellenzék: Kunhalmi Ágnes és Bangóné Borbély Ildikó egy-egy papírlappal érkezett az Országgyűlés mentelmi bizottságának ülésére, a fojtani szót azonban képtelen volt helyesen leírni a két szocialista képviselő.
Írásukkal a túlóratörvény korábbi vitájára utaltak, ahol a levezető elnök elvette tőlük a szót. Az ellenzék a mai ülésen is akcióra készül, kérdés, azt meg tudják-e oldani helyesírási hiba nélkül - teszi fel a kérdést cikkében a HVG.




