Kedd este életét vesztette egy férfi a párizsi metró 6-os vonalán, a Passy és a Bir-Hakeim állomások közötti szakaszon. A férfi a szerelvény tetején állva próbált szelfizni.
A szemtanúk szerint a férfi induláskor beütötte a fejét az állomás tetejébe, és azonnal meghalhatott. A teste a Bir-Hakeim-hídra zuhant, a metróvonal órákig állt.
A 21 éves áldozatot egyelőre nem sikerült azonosítani, a rendőrök most két társát próbálják megtalálni, akikkel a térfigyelő kamerák felvétele szerint együtt érkezett az állomásra.



