Máriapócs zarándokhellyé válásának 300. évfordulójára emlékeztek

A búcsú alkalmából Cyril Vasil érsek tart liturgiát

Krónika
  • 2015.08.15. - 15:05

Több ezer hívő jelenlétében, hálaadó szent liturgián ünnepelte a Hajdúdorogi Főegyházmegye a Szűz Mária kegykép könnyezésének, valamint a máriapócsi görögkatolikus kegytemplom zarándokhellyé válásának 300. évfordulóját szombaton a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei kisvárosban.

máriapócs576
Reklám