Maratoni, mintegy nyolcórás űrsétát tett pénteken a Nemzetközi Űrállomás (ISS) két amerikai űrhajósa, amelynek során a hűtőrendszer feltöltése közben ammóniaszivárgást kellett megszüntetniük.

Nyolc óráig töltötték a hűtőrendszert
Maratoni, mintegy nyolcórás űrsétát tett pénteken a Nemzetközi Űrállomás (ISS) két amerikai űrhajósa, amelynek során a hűtőrendszer feltöltése közben ammóniaszivárgást kellett megszüntetniük.

Kína kész szorosabb együttműködésre Ausztriával
Így véli az Európai Bizottság

A másfél milliárd eurós villamosenergiahálózat-fejlesztési lehetőség sokaknak segíthet
Arra kéri, hogy oldja fel az internetes korlátozásokat