Maratoni űrséta az ISS-en

Nyolc óráig töltötték a hűtőrendszert

Krónika
  • 2015.11.07. - 08:23

Maratoni, mintegy nyolcórás űrsétát tett pénteken a Nemzetközi Űrállomás (ISS) két amerikai űrhajósa, amelynek során a hűtőrendszer feltöltése közben ammóniaszivárgást kellett megszüntetniük.

iss576x376
Reklám