A Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Felsőzsolca határában Magyarország legnagyobb naperőművét építi meg a Magyar Villamos Művek (MVM) csoport, a kilenc milliárd forintba kerülő, évi 20,7 gigawatttóra áram termelésére képes létesítmény alapkövét szerdán helyezték el.




