Magyar-algériai vegyes bizottsági ülést tartottak

Öt megállapodás szövegét sikerült véglegesíteni

Külföld
  • 2015.09.08. - 19:05

Öt kétoldalú nemzetközi megállapodás szövegét véglegesítették a magyar-algériai gazdasági vegyes bizottság ülésén, ezeket minden bizonnyal az algériai miniszterelnök néhány héten belüli magyarországi látogatásán írják alá - mondta Magyar Levente, a Külgazdasági és Külügyminisztérium gazdaságdiplomáciáért felelős államtitkára kedden, a plenáris ülést követő sajtótájékoztatón, Budapesten.

algéria576
Reklám