Magyar állami kitüntetést adott át Balog Zoltán Krakkó érsekének

„A lengyelek mindig számíthatnak Magyarországra”

Belföld
  • 2016.01.24. - 18:01

A Magyar Érdemrend Nagykeresztje kitüntetést adta át Balog Zoltán, az emberi erőforrások minisztere Stanislaw Dziwisz bíborosnak, Krakkó érsekének vasárnap a dél-lengyelországi városban. A miniszter kijelentette: a lengyelek mindig számíthatnak Magyarországra, ahogy a magyarok is mindig számíthattak a lengyelekre.

balog_kitüntetés576
Reklám