Lelőtte feleségét, majd önmagával is végzett egy tatabányai férfi vasárnap hajnalban - közölte a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján
A jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint a hetvenhét éves férfi fia engedéllyel tartott, de szabálytalanul tárolt vadászfegyverével lelőtte feleségét, majd ezt követően önmagával is végzett tatabányai otthonukban. A bűncselekmény körülményeinek tisztázása, a helyszíni szemle jelenleg is folyamatban van - közölte a rendőrség.



