Az Országgyűlés 2012-ben nyilvánította április 12-ét a magyar lakosság Felvidékről való kitelepítésének emléknapjává. Az 1918-ban létrejött Csehszlovákia határai között mintegy egymillió magyar rekedt.
Benes-dekrétumok
Az Országgyűlés 2012-ben nyilvánította április 12-ét a magyar lakosság Felvidékről való kitelepítésének emléknapjává. Az 1918-ban létrejött Csehszlovákia határai között mintegy egymillió magyar rekedt.
Nem mindenkinek jön be a parttalan támogatás
Bár nem a legpraktikusabb módszer lenne

„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma