Lövöldözés volt egy nagykanizsai áruháznál

Senki sem sérült meg

Krónika
  • 2018.12.20. - 10:39

Lövöldözés volt szerda este egy nagykanizsai áruház parkolójában, de nem sérült meg senki - közölte a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-vel csütörtökön.

Bán Kitti elmondta: csoportosan, felfegyverkezve elkövetett garázdaság büntette miatt indítottak eljárást. A rendőrség egy 39 éves férfit gyanúsítottként hallgatott ki, majd őrizetbe vette.

A zaol.hu szerint két ember vitája úgy elfajult, hogy egyikük több lövést is leadott.

Az MTI más forrásból úgy tudja, hogy gázriasztófegyverrel lőtt a később elfogott elkövető.

Reklám