Lövöldözés tört ki Chicagóban

Egy járdán álló csoportra nyitottak tüzet, egy ember meghalt, hat megsebesült

Külföld
  • 2017.08.09. - 18:55

Egy ember meghalt és hat megsebesült Chicagóban,  miután ismeretlenek tüzet nyitottak a járdán állók egy csoportjára a helyi rendőrkapitányságtól mindössze két háztömbnyire - jelentette szerdán az ABC News hírtelevízió.

Az egyik áldozat a helyszínen életét vesztette, a hat sebesültet pedig kórházba szállították.
A rendőrség jelenleg is nagy erőkkel keresi a támadókat, akiknek indítéka egyelőre nem ismert.
Anthony Guglielmi, a chicagói rendőrség szóvivője elmondta, hogy a rendőrség feltételezése szerint a lövöldözésnek köze lehetett egy azt megelőző verekedéshez  a tett helyszínéhez közeli parkban, habár az erre utaló nyomokat a rendőrség még vizsgálja.
A chicagói rendőrség legfrissebb jelentése szerint július folyamán 74 gyilkosság történt a város területén.

Reklám