Letartóztatták a békásmegyeri gyilkosság gyanúsítottját

A férfi több lövéssel megölt egy nőt

Krónika
  • 2018.11.23. - 19:26

 A Budai Központi Kerületi Bíróság elrendelte a szerdai békásmegyeri gyilkosság gyanúsítottjának letartóztatását. A férfi több lövéssel megölt egy nőt.

 A Fővárosi Törvényszék az MTI-hez eljuttatott közleményében azt írta, a 67 éves férfi megalapozottan gyanúsítható azzal, hogy szerdán a hajnali órákban Békásmegyeren előre megfontolt szándékból, több lövéssel megölte lánya élettársának anyját. A férfi a helyszínről autójával elmenekült, majd öngyilkosságot kísérelt meg.

Az ügyészség a gyanúsított letartóztatását, a védő bűnügyi felügyelet elrendelését indítványozta, és a bíróság a letartóztatás mellett döntött.

A rendőrség szerdán azt közölte, hogy az áldozat egy 56 éves budapesti nő.

Reklám