Leomlott egy társasház Lengyelországban

Ketten meghaltak, többen a romok alatt rekedtek

Krónika
  • 2017.04.08. - 13:49

Leomlott egy többlakásos ház szombat reggel a délnyugat-lengyelországi Swiebodzice kisvárosban, a szerencsétlenségnek eddig két halálos áldozata van, a mentésen dolgozók szerint ugyanakkor 11 ember lehet még a romok alatt.

poland
Reklám