Látogatási tilalom van a tatai és a tatabányai kórházban

Az intézkedés a járványhelyzettől függően visszavonásig érvényes

Krónika
  • 2018.02.05. - 09:55

Látogatási tilalom lépett életbe hétfő reggel nyolc órától a tatai Árpád-házi Szent Erzsébet Szakkórház és Rendelőintézetben és a tatabányai Szent Borbála Kórházban - közölte a kórházak sajtóreferense az MTI-vel.

Balogh Márta tájékoztatása szerint az influenzás megbetegedések terjedése miatt a látogatási tilalom a két intézmény valamennyi fekvőbeteg-ellátást végző osztályát érinti. Az intézkedés a járványhelyzettől függően visszavonásig érvényes.

Reklám