Különleges ajándékkal készül hazánkba Dub FX

Szeptemberben érkezik az ausztrál előadó

Kultúra
  • 2017.02.10. - 13:13

Sosem látott, különleges show-val érkezik egyetlen budapesti fellépésére, a Barba Negra Track színpadára Dub FX szeptemberben.

Az ausztrál Benjamin Stanford, alias Dub FX népszerűsége évről-évre, sőt, koncertről-koncertre egyre nagyobb Magyarországon, de azt is érdemes tudni, hogy „az utcazene koronázatlan királya” is minden alkalommal boldogan érkezik hazánkba, hiszen egyszerre rajong Budapestért és a magyar népzenéért is. A szeptemberi, exkluzívnak hirdetett fellépése kapcsán azt mondta: régóta tervezte, hogy egy nagyszabású, szabadtéri show-val lepje meg a magyar rajongókat és most jött el az ideje, hogy ezt meg is valósítsa. Távol a zsúfolt, zárt kluboktól és a nyüzsgő fesztiváloktól, a Duna partján, a Rákóczi Híd budai hídfőjénél, szabadabb, de mégis intimebb környezetben, a csillagos ég alatt fog minket elkápráztatni a beatbox fenegyereke. Pergő ritmusoktól, világmegváltó gondolatoktól és őrjöngő tömegtől rezonál a fővárosi éjszaka.

Egyébként, Dub FX az idén világ körüli turnéra megy, alkot, koncertezik kifulladásig, így aztán mindenki, aki kedveli művészetét, készülhet a szeptemberi bulira.

Reklám