Külgazdasági képviseletet nyit a magyar kormány Jeruzsálemben, ami újabb előrelépés lesz a magyar-izraeli kapcsolatok szorosabbra fűzésében - mondta Orbán Viktor miniszterelnök kedden Jeruzsálemben.

A néhány perces reggeli elmélyülést egy be nem tervezett alkalmi beszélgetés követte a templom papjával, aki örömmel köszöntötte a magyar miniszterelnököt, közvetlenül a reggeli szentmise előtt.
Ezt követően alig egy óra múlva nyomban megkezdődött az első tárgyalás a neves magyarbarát amerikai politikussal Andy Harrisszel. A baráti megbeszélésen részt vett Gulyás Gergely, a Miniszterelnökséget vezető miniszter is -írja a Ripost.



