Közös adatbázisba kerülnek az egészségügyi adatok

A képalkotó diagnosztikai eljárással készített felvételek bárhonnan hozzáférhetők lesznek

Belföld
  • 2015.11.20. - 20:18

A kormány jelöli ki azt a szervet, amely a jövőben a betegek adatait tartalmazó ágazati informatikai rendszert, az Elektronikus Egészségügyi Szolgáltatási Teret (EESZT) működteti - tartalmazza egyebek között a kormány honlapján olvasható törvénytervezet.

egészségügy 20150923
Reklám