Kizuhant egy gyermek a kaposvári kórház ablakán

A rendőrség eljárást indított az ügyben

Krónika
  • 2018.09.05. - 13:41

Kizuhant a kaposvári kórház ablakán és súlyosan megsérült egy nyolcéves fiú szerdán - erősítette meg a sonline.hu információját a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-nek.

A hírportál azt írta: a fiú beszökött a harmadik emeleti gyermekosztály takarítóhelyiségébe, ennek ablakából esett ki, a mentők életveszélyes állapotban vitték a pécsi gyermekklinikára.

Hosszú Balázs rendőrségi sajtóreferens közölte, hogy a rendőrség foglalkozás körében elkövetett veszélyeztetés miatt indított eljárást az ügyben.

Reklám